Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0- 세계테마기행 - 알로하! 하와이Rated ★ 4.0
- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5- 세계견문록 아틀라스 - 요리의 탄생Rated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0
Graceful FamilyRated ★ 3.5
Your SongRated ★ 4.0- Should I Eat Meat?Rated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Rilakkuma and KaoruRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5- 다큐프라임 - 음악은 어떻게 우리를 사로 잡는가Rated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
Is It OK If We Follow You Home?Rated ★ 4.0