Titles you rated
CelloRated ★ 3.0
Sadako 3DRated ★ 4.5
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 4.5
Bunshinsaba 2Rated ★ 3.5
The Grudge 2Rated ★ 4.0
Paranormal Activity: Tokyo NightRated ★ 4.5
VoicesRated ★ 2.5
GhastlyRated ★ 2.5
One Missed CallRated ★ 4.0
Seed of ChuckyRated ★ 3.0
Ju-on: Black GhostRated ★ 2.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0- The Haunted House ProjectRated ★ 3.5
One Missed Call 2Rated ★ 3.5
Hostel: Part IIIRated ★ 4.0
Scream 4Rated ★ 4.0
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 3.0
ArangRated ★ 4.0
The Last Exorcism Part IIRated ★ 3.5
I Still Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5