Movies
Ratings
1514
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The WatchersRated ★ 3.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5
The PlotRated ★ 2.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
RenfieldRated ★ 3.0
SinisterRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5