Titles you rated
Divorced SinglesRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Mad for Each OtherRated ★ 4.5
Camping ClubRated ★ 4.5
Let's Walk TogetherRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
MRated ★ 4.0- JealousyRated ★ 4.5
- TruthRated ★ 4.5
- First LoveRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0