Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Leaving Las VegasRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
GlassRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.5
The CreatorRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0