Movies
Ratings
122
ClickRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 5.0
TaxiRated ★ 4.5