Movies
Ratings
102
What Women WantRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5