Movies
Ratings
30
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Johnny ExpressRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0