Movies
Ratings
580
Decision to LeaveRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.5
Happiest SeasonRated ★ 2.5
HolidateRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 4.0
ZoolanderRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Trolls World TourRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0