Series
Ratings
407
ShamelessRated ★ 4.5- ShamelessRated ★ 5.0
Zero DayRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.0- ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 5.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.0
A Man on the InsideRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Agents of MysteryRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
The WatcherRated ★ 3.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 5.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.5