Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 4.5
Saw IIIRated ★ 4.5
JawsRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 2.0
PunchRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5