Titles you rated
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 3.5
HotelierRated ★ 4.0- School Season 1Rated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 4.0
MRated ★ 4.5- BossRated ★ 4.0
SnowmanRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.5
TomatoRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 4.5
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 2.5
All About EveRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
- Precious FamilyRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0