Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.0
MotherRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0