Series
Ratings
17
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
High KickRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0