Movies
Ratings
817
The SurferRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Bride WarsRated ★ 3.0
Ghost Dog: The Way of the SamuraiRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 3.0
Hit ManRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Kramer vs. KramerRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Dream ScenarioRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Woman of the HourRated ★ 2.5