Titles you rated
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5- Merry MaryRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 4.5
PianoRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5