Titles you rated
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
BeatRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 0.5
Mission: Impossible IIRated ★ 0.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
Talk to HerRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 3.5
The Smurfs 2Rated ★ 0.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The Thin Red LineRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0