Movies
Ratings
136
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Morning GloryRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
BurningRated ★ 0.5
Us and ThemRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 0.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0