Movies
Ratings
340
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The GuiltyRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0