Series
Ratings
32- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Fire Force Season 2Rated ★ 4.5
Fire ForceRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5