Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0