Movies
Ratings
245
ExitRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
GORated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0