Titles you rated
ChaplinRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0