Series
Ratings
30
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
RevengeRated ★ 3.0
RevengeRated ★ 4.0
RevengeRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0