Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
CarnageRated ★ 4.5
Sweet & SourRated ★ 1.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The PromRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Divine FuryRated ★ 1.5
ExitRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
Julia's EyesRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0