Movies
Ratings
444
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Freakier FridayRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0