Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.5
PriestRated ★ 3.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
School 2017Rated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0