Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.0