Movies
Ratings
540
SmugglersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5- Notes from the UnknownRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Insidious: The Red DoorRated ★ 1.5
BarbieRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 1.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
The Next 365 DaysRated ★ 0.5- HeroRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0