Movies
Ratings
16
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
FuryRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 1.0
SilencedRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0