Titles you rated
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Desperate Mr. XRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0