Movies
Ratings
154
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0