Titles you rated
The Jungle BookRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
London Has FallenRated ★ 2.5
Spirits' HomecomingRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 1.0
The Good DinosaurRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0