Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5