Movies
Ratings
522
CrankRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.5
Con AirRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.5
PoongsanRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
Death ProofRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.5