Movies
Ratings
143
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 0.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Wishing StairsRated ★ 0.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 2.0