Titles you rated
RunRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Soylent GreenRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
WhitneyRated ★ 4.0