Titles you rated
Smokin' AcesRated ★ 4.5
Lucky Number SlevinRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Remember MeRated ★ 5.0
Hannibal RisingRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The PunisherRated ★ 3.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 3.0
CellularRated ★ 3.0
MacheteRated ★ 3.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
DoomRated ★ 3.0
Rent-a-CatRated ★ 4.0
Miss PotterRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 2.5
King ArthurRated ★ 4.0
Astro BoyRated ★ 4.0