Titles you rated
The PrisonRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.0
HeadshotRated ★ 1.0
Bleed for ThisRated ★ 3.0
AloysRated ★ 1.0
The Distinguished CitizenRated ★ 3.0
Second WinterRated ★ 2.0
Original BlissRated ★ 2.5
A Woman's LifeRated ★ 2.0
White AntRated ★ 3.0
StarfishRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 2.5- Mi AmoRated ★ 2.0
Fräulein - A winter’s taleRated ★ 2.5
JaneRated ★ 2.0- The GiantRated ★ 2.0
In Between SeasonsRated ★ 3.0
The ApologyRated ★ 3.0
AquariusRated ★ 2.5
KóblicRated ★ 1.5