Titles you rated
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 2.0
New TrialRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Assassin's CreedRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 2.5