Movies
Ratings
97
Me Before YouRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
AllegiantRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0