Titles you rated
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.0
AgencyRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 3.5
Manifest Season 2Rated ★ 3.0
ManifestRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.5