Series
Ratings
35
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 3.0