Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
Cheer Up!Rated ★ 4.5