Movies
Ratings
157
WhiplashRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
AntzRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
My Own Private IdahoRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5