Titles you rated
Into the WoodsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 1.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0