Movies
Ratings
88
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0