Titles you rated
ClowntergeistRated ★ 1.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
LeonRated ★ 1.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 0.5
More Than BlueRated ★ 0.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 0.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 0.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 0.5
A Moment to RememberRated ★ 0.5
Into the StormRated ★ 1.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 1.5
The Last BlossomRated ★ 0.5
KnowingRated ★ 1.0
I, RobotRated ★ 3.0