Movies
Ratings
213
Perfect GameRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 3.0
Baseball GirlRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0