Titles you rated
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
My BrotherRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 2.5
Blade IIRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 1.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0